Objednávání: +420 720 427 006    info@neurology.cz

Zveřejněno: 19. 7. 2018

Již 18 let funguje v Bystřici nad Pernštejnem neurologická ambulance. Zakladatel neurologické ambulance v Bystřici n.P.  MUDr. PETR MARTÍNEK zde pracuje od roku 2001.  Nová ordinace je  umístěna blízko polikliniky na ulici ANT. ŠTOURAČE 278. V sousedství je autobusová zastávka místní dopravy.  Ambulance je přístupná bezbariérově.  Je zde také umístěna výdejna- mezisklad  kompenzačních(zdravotních) pomůcek od firmy EMKO (možnost i krátkodobého zapůjčování pomůcek-chodítka, mech. vozíky). 

Ordinace poskytuje zdravotní péči v těchto oborech: neurologie, dětská neurologie, rehabilitační a fyzikální medicína. Ze specializovaných vyšetřovacích metod se provádí vyšetření  EEG (elektroencefalografie), EMG (elektromyografie), EP (evokované potenciály).  Neurologická péče je hrazena všemi zdravotními pojišťovnami.

Při AKUPUNKTUŘE jsou používány jednorázové akupunkturní jehly nejlepších výrobců. Kombinuje se léčba vpichy do ušního boltce a do tělových akupunkturních bodů.   V poloze vleže na zádech lze použít bodů na obličeji, hrudníku, břiše, horních končetinách a na přední části dolních končetin. V poloze na břiše bodů na zádech a zadní straně dolních končetin. Akupunktura je prováděna v rámci oborů, ve kterých je dr. Martínek atestován (atestace z neurologie II. stupně v roce  2000, z dětské neurologie v roce 2003, z fyzikální a rehabilitační medicíny v roce 2015,  všechny atestace byly skládány v Praze).